Jaroslav Springer set

Neohodnoceno

Připravte se na objevovací cestu do světa moravských vín s naším exkluzivním dárkovým balíčkem od Jaroslav Springer! Tento balíček obsahuje dva výjimečné kousky - Pinot Noir Čtvrtě 2019 a Pinot Noir Roučí 2019, obě vysoce ceněná vína.

Pinot Noir Čtvrtě 2019 je elegantní a komplexní víno, které láká svou hloubkou a výraznými tóny červeného ovoce. Pinot Noir Roučí 2019 na druhé straně představuje plné a vyvážené víno, jehož jedinečný charakter je podtržen jemnými tóny koření a ovoce.

Tento balíček je perfektním dárkem pro všechny milovníky vína, kteří chtějí objevit a ochutnat skutečnou chuť moravských vinic. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný autentických moravských chutí a objevte skvělou kvalitu těchto vín.

1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 723
Jaroslav Springer set
Neohodnoceno
jaroslav springer set
Červené víno Natural

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Barva: Červené
Cukr: Suché
Druh: Tiché
Oblast: Morava
Odrůda: Pinot Noir
Vlastnost: Naturální
Země: Česká Republika
Ročník: 2019
Objem: 0,75l
Složení: Obsahuje siřičitany
Podoblast: Velkopavlovická
Víno: Červené

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Jaroslav Osička – Přírodně kvašená vína z Velkých Bílovic

Rodinné vinařství Osička se nachází ve Velkých Bílovicích a zabývá se výrobou autentických vín v souladu s přírodou na ploše o rozloze 3 hektarů vinic. Vína, která jsou vyráběna zdejším vinařství, předně vznikají v organické režimu, a to bez použití herbicidů, ani jiných pesticidních látek. Hlavním cílem je zvyšování biodiverzity a úsilí končí až vznikem spontánně vykvašeným vínem v plné autentické podobě. V masivních dřevěných dubech dochází k jeho zrání, a to s částečnou macerací bobulí bez konzervace oxidem siřičitým.

Víno s chutí a tónem přírody

Vinice jsou udržovány bez použití systémových chemických prostředků. Postřiky a hnojiva jsou na biologické bázi a skládají se z výluhu rostlin a minerálů. Navíc se vinařství řídí bodem a ukazatelem zralosti hroznů při tzv. cukernatosti. Díky tomuto přístupu můžou hrozny kvasit za pomoci kvasinek v sudech po dobu 12–36 měsíců. V produktové nabídce lze vybírat vína odrůdy Chardonnay, Pinot Gris a ostatní.

Vinařská oblast: Morava
Vinařská podoblast: Velkopavlovická

3

ha vinic

5

tisíc lahví ročně

založeno