TRANSCENDENT, Milan Nestarec

Neohodnoceno

Víno Transcendent Rosé je více než jen obyčejný růžový nápoj. Je to fieldblend, který se zrodil z odrůd Regent, Neuburg, Riesling, Pinot Blanc, Pinot Noir a Frankovka, rostoucích společně na malém kousku horní části vinice Slovenské s čistým sprašem a tenkou vrstvou černozemě. Název vznikl zábavným omylem, když se slovo "Fluorescent" na spreji omylem proměnilo v "Transcendent" ve vinařově hlavě, což neplánovaně odráží transcendentální charakter tohoto vína. Transcendent Rosé je víno, které překračuje hranice smyslové reality a nabízí skok do víry ve svět vín. Jeho barva a chuť jsou výrazné, přesto nenásilné, a dokonale vystihují unikátní terroir, odkud pochází. Pro ty, kteří hledají víno s příběhem a filozofií, je Transcendent Rosé ideální volbou.

595 Kč 491,74 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 759
TRANSCENDENT, Milan Nestarec
Neohodnoceno
transcendent, Milan Nestarec
Rúžové víno Natural

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Nestarec, Suché, Tiché víno, Růžové víno suché, Růžové víno tiché, Naturální víno suché, Naturální víno tiché, Víno Česká Republika
Barva: Růžové
Cukr: Suché
Druh: Tiché
Oblast: Morava
Odrůda: Pinot Noir, Pinot Blanc, Blaufrankisch
Vlastnost: Naturální
Země: Česká Republika
Objem: 0,75l
Složení: Obsahuje siřičitany
Alkohol: 12,5%
Podoblast: Velkopavlovická
Klasifikace: Moravské zemské
Víno: Růžové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Milana Nestarce se nachází ve velkopavlovické oblasti na Moravě a zakládá si na přirozené metodě pěstování révy. Přibližně 25 ha je osázeno keři, na nichž rostou bohaté trsy vinné révy. Práce na vinici je výhradně ruční, což zvyšuje kvalitu hroznů, které jsou chráněny na čistě biologické bázi. Žádné herbicidy a ani jiné nežádoucích látky na vinici nenajdete.

 

Vinařská oblast: Morava
Vinařská podoblast: Velkopavlovická

25

ha vinic

100

tisíc lahví ročně

2009

založeno

nesatrec-foto