Amandum set

Neohodnoceno

Zažijte kouzlo italských vín s naším speciálním dárkovým balíčkem Amandum! Tento balíček představuje dva výjimečné kousky - Pinot Grigio DOP 2018, GREY a Pinot Nero DOP 2019, obě od značky Amandum. Tyto vysoce ceněné vína jsou známé svými jedinečnými charakteristikami a komplexními chutěmi, které vám přinesou opravdový italský zážitek. Pinot Grigio DOP 2018, GREY je elegantní a svěží víno s jemnými ovocnými tóny, zatímco Pinot Nero DOP 2019 je bohaté a plné, s nádhernými tóny červeného ovoce. Tento balíček je ideálním dárkem pro všechny milovníky vína, kteří chtějí objevit a ochutnat skutečnou chuť Itálie. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný autentických italských chutí s těmito vynikajícími víny.

1 075 Kč 888,43 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 714
Amandum set
Neohodnoceno
amandum dárkový set
Bílé víno Červené víno

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové balíčky
Cukr: Suché
Druh: Tiché
Oblast: Friuli
Země: Itálie
Klasifikace: D.O.P.
Objem: 0,75l
Složení: Obsahuje siřičitany
Víno: Bílé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství AMANDUM – Italské víno s lahodnou chutí

Rodinné vinařství Amandum se nachází v krásné italské oblasti Gorizia. Na severu je chráněno majestátními Julskými Alpami, Jaderským mořem a ohraničeno řekou Isonzo s výhledem na mírnou planinu. Jedinečné podnebí a jílová půda bohatá na oxidy železa významně prospívá vysoké kvalitě vinné révy, o níž se po dobu tří generací s láskou a vášní stará vinařská rodina. I přesto, že obstarávání půdy a vinařství patří spíše k mužskému pohlaví, odvážná žena jménem Bianca začala s rodinnou vinařskou tradicí.  Od roku 2013 jsou hrozny ekologicky produkovány pod známkou udržitelnosti. V rámci přijetí tradičních zemědělských systémů, péče o rostliny a za použití nejlepších technologií dochází k výrobě vína s lahodnou a absolutní dokonalostí.

V současné době se o rodinný podnik starají vnoučata Bianci a její dcery Anny děti, které v rámci památky a vzpomínky na milovanou babičku a maminku vytvořily vinařství s názvem Amandum.

Země: Itálie
Vinařská podoblast: Friuli

13

ha vinic

50

tisíc lahví ročně

2013

založeno