Pinot Blanc Berry 2020, pozdní sběr, Bílkovi

Neohodnoceno

Víno bylo vyrobeno metodou oranžových vín a zrálo po dobu 11 měsíců ve francouzských dubových sudech. Kvašení probíhalo za přítomnosti celých - neporušených bobulí (berry), za účelem extrahování aromatických látek ze slupky bobule. Jedná se o velmi atraktivní, plné víno s odrůdovým charakterem.  Vůně vína je velmi jemná a minerální. V chuti najdeme minerální plnost a ovocnost.

273 Kč 225,62 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 856
Pinot Blanc Berry 2020, pozdní sběr, Bílkovi
Neohodnoceno
pinot
Bílé víno

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Barva: Bílé
Cukr: Suché
Druh: Tiché
Kyseliny: 5,1 g/l
Oblast: Morava
Odrůda: Pinot Blanc, Rulanské bílé
Zbytkový cukr: 3,5 g/l
Země: Česká Republika
Ročník: 2020
Objem: 0,75l
Podoblast: Velkopavlovická
Klasifikace: Moravské zemské
Víno: Bílé
Alkohol: 12.5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinné Vinařství Bilkovi

Každý člen naší rodiny od malička vyrůstal v prostředí vína a vinic. Jedná se o poslání, osud?

My to vnímáme jako obrovské štěstí. Je krásné sledovat vývoj keře révy od stádia sazeničky do tak očekávané první sklizně, je krásné radovat se z vydařeného ročníku a těšit se na další. Odborná znalost je stejně důležitá jako příznivé počasí či kvalitní půda. Naše touha vědět o víně víc nás přivedla ke studiím na Vinařské škole, obor vinohradnictví a vinařství úspěšně absolvovali všichni členové rodiny.

Vinice

Kvalita vína vzniká již ve vinici

Révu vinnou pěstujeme ve viničních tratích v celém katastru Velkých Bílovic. Odrůdovou skladbu vinic tvoří 10 bílých a 10 červených odrůd. Mezi nejpěstovanější patří Sauvignon, Chardonnay, Rulandské šedé, Veltlínské zelené, Zweigeltrebe, Dornfelder, Merlot a Rulandské modré.

Vinařství

Kvalita vína vzniká již ve vinici, ale také v hlavě vinaře

Vína vyrábíme převážně z hroznů vlastní produkce, což je jeden z předpokladů pro produkci kvalitních vín. Při zpracování hroznů vycházíme z tradičních poznatků výroby vína s použitím moderních technologií. Naší filozofií je produkovat příjemná vína, čehož lze dosáhnout precizností, pokorou a být vínu na blízku, když volá. Naší hlavní ingrediencí je láska k vínu....

Vinařská oblast Morava
Vinařská podoblast: Znojemská

foto_1