Syracho 2020, Rouvalis

Neohodnoceno

V suché a skalnaté syracha, kde se svahy pohoří Aigialeia protínají a vytvářejí ideální terén pro „hrdinské vinařství“, se všestranný domorodý roditis pěstuje vedle elegantně kosmopolitního Viognieru, aby vytvořil jedinečnou směs. Víno zraje pět měsíců v jejich gravitačním vinařství a poté zraje v láhvi, aby vytvořilo plné gastronomické bílé víno s impozantní osobností.
Bohaté a komplexní na patře, s ideální rovnováhou kyselin a olejnatosti, charakteristickou mineralitou a trvalou aromatickou dochutí.

380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 360
Syracho 2020, Rouvalis
Neohodnoceno
Syracho 2
Bílé víno

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Alkohol: 12,5%
Barva: Bílé
Cukr: Suché
Druh: Tiché
Klasifikace: PGI
Kyseliny: 5,7 g/l
Oblast: Aigialeia
Odrůda: viognier, roditis
Zbytkový cukr: 1,0 g/l
Země: Řecko
Ročník: 2020
objem: 0,75l
Složení: Obsahuje siřičitany
Víno: Bílé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řecká vína vinařství Rouvalis

Nadmořská výška, skalnaté výběžky, malé výběrové vinice, terasy s výhledem na Korintský záliv, společně tvoří ideální místo pro horské „hrdinské vinařství“, v jedné z nejzajímavějších vinařských oblastí na světě, Aigialeia. Modelové gravitační vinařství Rouvalis funguje v srdci Aigialeia od roku 1990 a vytváří vína s temperamentem, který vyjadřuje výrazný a jedinečný terroir. V roce 1990 Angelos Rouvalis s využitím svahů hornaté Aigialeia vytvořil modelové gravitační vinařství speciálně navržené pro výrobu jakostních terroirových vín. Sklon terénu zde dává procesu výroby vína přirozený, neuspěchaný a klidný tok

Země: Řecko
Vinařská podoblast: Aigialeia

25

ha vinic

150

tisíc lahví ročně

1990

založeno