Cabernet Sauvignon DOP 2017, Amandum

Neohodnoceno

DOP Friuli Isonzo Cabernet Sauvignon

Lahodné víno odrůdy Cabernet Sauvignon je výjimečné pro svoji vyváženou chuť a kulatost. Ovocný závěr z ostružin a tmavých třešní je ideální k zvěřině, tvrdým sýrům a červenému masu v různých gastronomických úpravách. Užijte si sklenku kvalitního italského vína ze severní Itálie.

 

550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Kód: 1
Cabernet Sauvignon DOP 2017, Amandum
Neohodnoceno
Cabernet Sauvignon 2017 2
Červené víno

Detailní popis produktu

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Alkohol: 12.5%
Barva: Červené
Cukr: Suché
Druh: Tiché
Klasifikace: D.O.P.
Oblast: Friuli
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Země: Itálie
Ročník: 2017
Objem: 0,75l
Složení: Obsahuje siřičitany
Víno: Červené

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství AMANDUM – Italské víno s lahodnou chutí

Rodinné vinařství Amandum se nachází v krásné italské oblasti Gorizia. Na severu je chráněno majestátními Julskými Alpami, Jaderským mořem a ohraničeno řekou Isonzo s výhledem na mírnou planinu. Jedinečné podnebí a jílová půda bohatá na oxidy železa významně prospívá vysoké kvalitě vinné révy, o níž se po dobu tří generací s láskou a vášní stará vinařská rodina. I přesto, že obstarávání půdy a vinařství patří spíše k mužskému pohlaví, odvážná žena jménem Bianca začala s rodinnou vinařskou tradicí.  Od roku 2013 jsou hrozny ekologicky produkovány pod známkou udržitelnosti. V rámci přijetí tradičních zemědělských systémů, péče o rostliny a za použití nejlepších technologií dochází k výrobě vína s lahodnou a absolutní dokonalostí.

V současné době se o rodinný podnik starají vnoučata Bianci a její dcery Anny děti, které v rámci památky a vzpomínky na milovanou babičku a maminku vytvořily vinařství s názvem Amandum.

Země: Itálie
Vinařská podoblast: Friuli

13

ha vinic

50

tisíc lahví ročně

2013

založeno